Realizační tým

Realizační tým

Jednatelé a garanti vybraných měst

Roman

Nadšenec, dobrodruh, ale i osoba s klidnou povahou, kterou jen tak něco nerozhodí. Práce mezi lidmi jakéhokoli věku, je věc, která mu nedělá naprosto žádné problémy. Má za sebou organizaci nepřeberného množství volnočasových akcí nejen adrenalinového rázu. Vzdělání na vysoké škole mu rozšířilo obzory a dalo chuť věci vytvářet, inovovat a účastnit se rozšiřujících školení a seminářů. Navzdory jeho povaze a zálibám, by ho proto málokdo čekal na pozici systémového analytika a vyhledávaného počítačového experta, bez kterého by nebylo možné vidět dnešní podobu celého webu, ani mobilní aplikace.

Standa

Cestovatel, životní optimista, sportovec a celkově aktivní typ člověka. Při řešení problémů přispívá věcným náhledem. Řeší situace racionálně, aniž by opomíjel individuální lidský přístup, který si k druhým umí vytvořit. Po vystudování vysoké školy se i nadále pohyboval ve svém oboru a nabýval praktických zkušeností v pracovních pozicích nejen v ekonomii, ale i v sektoru financí. I dnes se stále snaží pracovat na svém osobním rozvoji, neškolí jen druhé, ale sám se účastní kurzů zaměřených na skupinu nebo firemní kulturu. Fungování tohoto projektu by nebylo bez jeho ekonomické a právní podpory. Vše do sebe pak zapadá a přispívá k profesionálními zajištění i z tohoto směru.

Marťa

Akademik, životní kouč a ženský element realizačního týmu, jež přispívá silnou teoretickou základnou v oboru pedagogiky, psychologie a humanitních věd. Dotahuje myšlenky a nápady do konečných podob tohoto projektu. Vyniká strukturovaným způsobem práce do detailu a nadšením pro věc. Společenská, komunikativní osoba se smyslem pro humor a patřičným životním nadhledem zabývající se především teambuildingem a skupinovou dynamikou. Organizuje adrenalinové kurzy a vzdělávací programy pro dospělé i děti, kde působí nejen na národním poli. Nové věci jsou pro ni výzvou. Ve svém životě neustále zdokonaluje způsoby, jak propojit teoretické zázemí zážitkové pedagogiky při konkrétní práci s lidmi.

Garanti vybraných měst

Kristy

Sangvinik, optimista a osoba se sportovní povahou, které nechybí neuhasínající nadšení do všech nových výzev. Práce s lidmi je její prioritou, optimismem zahání únavu druhých a vcítění se je její silná stránka. Studium zabývající se nejen oblastí anatomie jí dalo možnost propojit terapeutickou část s tou fyzickou, a kromě trenérství mladých atletů či koučinku, tak vykonává licencované masáže díky technikám, které zlepšují fyzicko-psychicko-sociální stav jedince. Netají se pořádáním letních adrenalinových akcí nebo soustředění pro děti, je neustále v centru dění a ve společnosti jako ryba ve vodě. Akčnost, empatie i zkušenosti s realizováním programů, to jest kombinace zaslouženého člena týmu.

Verča

Sport a nadšení, dvě slova jest osobu perfektně vystihují. Že vysokou školu zasvětila tělesné výchově a sportu, není ani tak překvapující, že se ovšem po hlavě vrhla do dalšího studia a zároveň vášně, tedy technických věd, to už tak obvyklé na ženské stvoření není. Stala se z ní oblíbená osoba na poli pedagogicko-výchovném, čemuž oddala i své povolání na střední odborné škole plné především „mužských“ oborů. To vše ji přivedlo do stádia rozšířit si povědomí také o zážitkové pedagogice a nových metodách učení. I přes zaměření na pohybové aktivity, elektrotechniku a automatizaci, si ale nechce nechat vzít čas na své koníčky a osobní rozvoj. Ráda zkouší nové výzvy, účastní se různých akcí a sbírá inspiraci pro organizování nejen adrenalinové aktivity ve městě v podobě unikátní hry.

Maru

Extrovert a příjemně upovídaný člověk vedle kterého si ale každý přijde vyslyšen, povzbuzen a motivován. Věčná cestovatelka, která by nejraději stále něco podnikala a poznávala, se v temperamentu a povaze osoby nezapře. Díky vysokoškolským studiím si okusila „žít delší dobu“ v Norsku i Finsku. Severské země ji téměř pohltily, načerpala zde potřebnou inspiraci, zážitky, ale také zkušenosti a postřehy, ze kterých čerpá dodnes, např. při svém pedagogickém působení včetně volnočasové práce s dětmi i dospělými. Sama přiznává, že ji lákají neobvyklá skrytá místa opředená historií, ze kterých číší záhadná atmosféra. V životě vyzdvihuje spolupráci, porozumění, a především pozitivní myšlení. Ve volnu ji většinou najdete sportovat, něco tvořit nebo hltat popsané stránky oblíbených knih. Člověka, s lepšími předpoklady pro přípravu hry TripGame, těžko najdete.

Novinky

Léto a zábava 11.07.2024
Letní dny, sluníčko, zábava a poznání města. To je paráda. Zvládnete vaše město?

V plném PROUDU hry TripGame 04.06.2024
Ulice se hemží našimi soutěžícími, prázdniny pomalu ťukají na dveře...Spojte i vy výlet, dobrodružství a zábavu do jednoho. TripGame vás bude bavit.

Hurá na výlet 06.05.2024
Paráda, teplé sluníčko, školní výlety, dobrodružství s rodinou nebo poznávání města ve dvou. TripGame vás vítá zase v plném nasazení. Tak se do toho obujte a držíme palce.

PartneřiTripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás