Realizační tým

Roman

Nadšenec, dobrodruh, ale i osoba s klidnou povahou, kterou jen tak něco nerozhodí. Práce mezi lidmi jakéhokoli věku, je věc, která mu nedělá naprosto žádné problémy. Má za sebou organizaci nepřeberného množství volnočasových akcí nejen adrenalinového rázu. Vzdělání na vysoké škole mu rozšířilo obzory a dalo chuť věci vytvářet, inovovat a účastnit se rozšiřujících školení a seminářů. Navzdory jeho povaze a zálibám, by ho proto málokdo čekal na pozici systémového analytika a vyhledávaného počítačového experta, bez kterého by nebylo možné vidět dnešní podobu celého webu, ani mobilní aplikace.

Standa

Cestovatel, životní optimista, sportovec a celkově aktivní typ člověka. Při řešení problémů přispívá věcným náhledem. Řeší situace racionálně, aniž by opomíjel individuální lidský přístup, který si k druhým umí vytvořit. Po vystudování vysoké školy se i nadále pohyboval ve svém oboru a nabýval praktických zkušeností v pracovních pozicích nejen v ekonomii, ale i v sektoru financí. I dnes se stále snaží pracovat na svém osobním rozvoji, neškolí jen druhé, ale sám se účastní kurzů zaměřených na skupinu nebo firemní kulturu. Fungování tohoto projektu by nebylo bez jeho ekonomické a právní podpory. Vše do sebe pak zapadá a přispívá k profesionálními zajištění i z tohoto směru.

Marťa

Akademik, životní kouč a ženský element realizačního týmu, jež přispívá silnou teoretickou základnou v oboru pedagogiky, psychologie a humanitních věd. Dotahuje myšlenky a nápady do konečných podob tohoto projektu. Vyniká strukturovaným způsobem práce do detailu a nadšením pro věc. Společenská, komunikativní osoba se smyslem pro humor a patřičným životním nadhledem zabývající se především teambuildingem a skupinovou dynamikou. Organizuje adrenalinové kurzy a vzdělávací programy pro dospělé i děti, kde působí nejen na národním poli. Nové věci jsou pro ni výzvou. Ve svém životě neustále zdokonaluje způsoby, jak propojit teoretické zázemí zážitkové pedagogiky při konkrétní práci s lidmi.

Novinky

V plném proudu. 12.04.2019
Vaše nasazení nám až vyrazilo dech. Děkujeme za důveru a přejeme štěstí v terénu:)

Otevíráme akci veřejnosti !!! 01.04.2019
Je to tu, dočkali jste se. 1.4.2019 si již oficiálně můžete zahrát právě otevřenou novinku. Těšíme se na vás.

Grantový systém města Třebíč + poslední testování v terénu 26.03.2019
získali jsme podporu města Třebíč. Projekt je oficiálně zapojen do grantového systému a dotován městem. Také proběhlo poslední testování v druhém z připravovaných měst (v Jihlavě), které dopadlo úspěšně. Takže jsme připraveni na spuštění.

Partneři
TripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás