Často kladené otázky

Často kladené otázky

HRA A PODPORUJÍCÍ ZAŘÍZENÍ

Aplikaci TripGame podporují zařízení typu Android, jež mají verzi 4.0 a vyšší (Jakou verzi Androidu mám ve svém telefonu?). Dalším požadavkem je funkční GPS (zjišťování polohy telefonu). Pokud tyto podmínky splňujete, nic Vám již nebrání pustit se do hry. Vyzkoušejte si funkčnost aplikace a otázek v TestTripu, který je v aplikaci volně dostupný. Předejdete tak pozdější nefunkčnosti při skutečné hře. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Nesplňuje Váš telefon tyto podmínky? Zeptejte se ve svém týmu, věříme, že se minimálně jedno takové zařízení ve Vaší partě najde.
U většiny zařízení informaci lze zjistit zde: na Vašem Android telefonu přejděte do Nastavení, a to tak, že stisknete tlačítko Menu a v nabídce vyberete volbu Nastavení. Zvolte možnost Info o telefonu a v položce Verze systému Android, pak naleznete číselné označení verze, kterou využíváte. Vyzkoušejte si funkčnost aplikace a otázek v TestTripu, který je v aplikaci volně dostupný. Předejdete tak pozdější nefunkčnosti při skutečné hře. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Aplikaci si můžete stáhnout zde , nebo ji můžete ručně vyhledat a stáhnout v Google Play pod názvem „TripGame“.

I na mobilní aplikaci pořád pracujeme a vylepšujeme ji. Proto ji mějte vždy aktualizovanou. Jak si aplikaci aktualizovat si můžete přečíst v nápovědě Google Play - Aktualizace aplikací pro Android

PŘÍSTUP K INTERNETU

Jediný okamžik, kdy je potřeba být online, je při nahrání aplikace do zařízení a při stažení potřebného příslušenství za pomocí unikátního kódu. Když máte v zařízení staženou aplikaci i s nahraným příslušenstvím (mapka a tabulky pro tajenku), již být online nepotřebujete. Celá hra v terénu funguje offline. Po skončení hry pak můžete výsledky odeslat na centrálu k vyhodnocení, to ale můžete až v pohodlí domova, když budete opět online. (Pozor, offline funguje i tzv. TestTrip, který naleznete v aplikaci a který doporučujeme si vyzkoušet. Funkčnost tohoto TestTripu předpokládá hladký průběh hry v terénu. Nepodceňte to. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.)

ČLENOVÉ TÝMU

Pokud rozluštíte úspěšně konečnou šifru a odešlete výsledky do naší centrály ke zpracování, do poštovní schránky v blízké době dorazí cena pro každého zaregistrovaného jednotlivce zvlášť. Odměny jsou zaslány na adresu osoby, která v systému tým přihlásila a nechala zde své kontaktní údaje.

PLATNOST APLIKACE A UNIKÁTNÍ KÓD

Pravda je, že aplikaci TripGame si lze do zařízení stáhnout i bez unikátního kódu. Do zařízení se Vám ale stáhne pouze prostředí a tzv. TestTrip. Bez vložení unikátního kódu se ale do aplikace nenahraje zbytek potřebný k samotné hře (mapka s body, tabulka k rozluštění šifry apod.).
Jeden unikátní kód lze použít pouze pro jedno zařízení. Tedy na jeden kód lze nahrát příslušenství ke hře pouze jednou. Záleží tedy pouze na Vás, kdo z Vašeho týmu kód do svého zařízení nahraje (doporučujeme to takové osobě, která na svém zařízení bezproblémově ověřila funkčnost TestTripu). Ovšem je přirozené, že toto zařízení při samotné hře bude muset být v terénu. Na pozdější reklamace, ohledně změny zařízení s prosbou o zaslání nového unikátního kódu, nebude brán zřetel.
Aplikaci a TestTrip si můžete v zařízení otevřít kdykoli. Samotná hra pouhým otevřením aplikace nezačíná. K odstartování hry musíte ještě po otevření aplikace kliknout na tlačítko „start hry”. I tak se Vás ještě aplikace zeptá, zda jste skutečně v terénu a připraveni. Naopak doporučujeme, abyste si v pohodlí domova, před hrou v terénu, zkontrolovali funkčnost aplikace pomocí TestTripu. Dokud máte možnost být v dosahu připojení online, zkontrolujte si také, že máte aplikaci skutečně v zařízení nahranou a že Vám nabízí možnost startu hry. Pokud možnost startu hry nenabízí, zřejmě nemáte nahrané příslušenství, které jste měli nahrát do aplikace pomoci unikátního kódu.
Zadat unikátní kód a možnost stáhnout si potřebné příslušenství ke hře (mapku, tabulky k šifře) můžete do 6měsíců od zaplacení. Pokud jste v terénu a samotnou hru pak „odstartujete”, máte maximálně 12 hodin, než se hra sama uzavře a již Vám nedovolí pokračovat. Chcete-li pak získat výhru, musíte výsledky zaslat k nám do centrály (a to až budete online). Pohlídejte si jen, abyste nám Vaše výsledky neodeslaly až po 6měsících od zaplacení, expirační doba Vaší hry již vypršela a nemáte nárok na další zpracování.

PŘED STARTEM HRY

Dokud máte možnost být v dosahu připojení online, zkontrolujte si, že máte aplikaci skutečně v zařízení nahranou a že Vám nabízí možnost startu hry. Pokud možnost startu hry nenabízí, zřejmě nemáte nahrané příslušenství, tedy jste nenahráli do aplikace unikátní kód. Dále doporučujeme si plně zařízení před akcí dobít. V terénu můžete být max. 12 hodin. Pro jistotu vezměte do kapsy i powerbanku (nabíječku), kdyby náhodou. Na jiném zařízení již nebude možné jednou „odstartovanou” hru dohrát (proto doporučujeme zkusit funkčnost TestTripu).
Ve stažené aplikaci je možnost, aniž byste odstartovali skutečnou hru, vyzkoušet tzv. TestTrip. Nanečisto si tak můžete ověřit funkčnost aplikace na Vašem zařízení a seznámit se s prostředím samotné hry. Zjistíte-li s předstihem, že Vaše zařízení má s aplikací problémy, máte možnost vybrat jiné zařízení z Vašeho týmu, u kterého se stejný problém nemusí opakovat. Zařízení, na kterém je TestTrip funkční, je poté připraveno k nahrání unikátního kódu a skutečné hry. V případě jakýchkoli komplikací, neváhejte kontaktovat info@tripgame.cz

Stáhněte si aplikaci TripGame. Stažení této aplikace je bezplatné. Bezplatné je i spuštění TestTripu, který lze nalézt (po spuštění aplikace) v sekci „Mé Tripy“ pod zeleným označením znaménka + (plus). Kliknete-li na zelené „plus“ a poté na „Stáhnout TestTrip“, zařízení Vám oznámí, zda zkušební verzi úspěšně stáhlo či ne. Není-li možné stáhnout ani TestTrip, je velká pravděpodobnost, že se s podobným problémem můžete potýkat i během stahování skutečné hry. Zřejmě tedy při stahování nejste online.

Po stažení Vám v seznamu Tripů teď nově přibyl TestTrip. Jeho otevřením a odstartováním si můžete vyzkoušet, zda vše na vybraném zařízení funguje tak, jak má. Ujistíte se, že Vás pak v terénu nemůže překvapit nefunkčnost „skutečné hry“. Při zkoušce TestTripu stačí mít pro zobrazení testovacích otázek pouze spuštěnou GPS. Místo, kde se nacházíte, ale měnit nemusíte, všechny otázky se zobrazí z jakéhokoli místa. Vše je jen na zkoušku. Nenaskakují Vám otázky? Zřejmě nemáte aktivovanou v telefonu GPS funkci, opravte to (stejný problém můžete mít pak u skutečné hry). Někdy stačí jen změnit pozici, aby Vám GPS zachytila nebo jen vypnout a zapnout telefon telefon, aby se GPS sama aktivovala.

Odpovězte všechny otázky, vyzkoušejte, jak aplikace funguje, seznamte se s prostředím, kde je zobrazena konečná tajenka a šifrovací tabulka. Zkuste si vše nanečisto. V terénu při skutečné hře Vás pak nic nezaskočí a Vy se budete moci věnovat jen hledání odpovědí na záludné otázky. Díky možnosti vyzkoušet si TestTrip a předejít nefunkčnosti aplikace nebude brán na pozdější reklamace zřetel. V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat.

JSME V TERÉNU

Konkrétní místa Vám zašleme v emailu ihned po zaplacení. Taktéž od nás dostanete i tip, kde nejlépe zaparkovat (pokud možno bezplatně).
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.
Detailní informace k této otázce Vám budou zaslány na Váš email ihned po zaplacení.

ZVLÁDLI JSME TO?

Po vypršení časového limitu pro samotnou hru nebo po Vašem ukončení hry kliknutím v aplikaci na tlačítko „ukončit a vyhodnotit” Vám ihned aplikace sdělí, zda jste šifru správně rozluštili, či ne. Nepotřebujete k tomu připojení online. Pokud ale stojíte o zaslání cen, je potřeba (až budete online) výsledky odeslat na naši centrálu. V aplikaci stačí pak kliknout na tlačítko „odeslat výsledky”.

HRÁT OPAKOVANĚ

Hra je vytvořena ve více verzích. Tedy je malá pravděpodobnost, že byste měli i podruhé na stejných stanovištích opět stejné otázky a luštili stejnou šifru. Stejné je to jako kdyby spolu šly dohromady dva samostatné týmy. Je opravdu malá pravděpodobnost, že budou mít stejné otázky na stejných stanovištích a stejné znění konečné šifry. Samozřejmě je to stále výpočet pravděpodobnosti, tedy možnost tu samozřejmě vždy je. Pokud ale zaregistrujete nový TRIP na stejný email jako jste použili u předchozí objednávky, tak tím zajistíte, že nedostanete stejnou verzi TRIPu.

Osobní údaje

Uchováváme o vás pouze váš email, který je provázaný s jednorázovým kódem, aby bylo možné stažení obsahu do vaší aplikace v telefonu.

Pokud chcete abychom vaše údaje smazali, napište nám na email info@tripgame.cz.

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku, nebo je vám něco nejasné, neváhejte a zeptejte se nás na info@tripgame.cz

Novinky

V plném PROUDU hry TripGame 04.06.2024
Ulice se hemží našimi soutěžícími, prázdniny pomalu ťukají na dveře...Spojte i vy výlet, dobrodružství a zábavu do jednoho. TripGame vás bude bavit.

Hurá na výlet 06.05.2024
Paráda, teplé sluníčko, školní výlety, dobrodružství s rodinou nebo poznávání města ve dvou. TripGame vás vítá zase v plném nasazení. Tak se do toho obujte a držíme palce.

Konečně s jarní bundou 01.04.2024
Hurá do ulic, hurá do měst, hurá na dobrodružství a výlety. Je čas odhodit zimní oblečení a vytáhnout jarní bundu a sluneční brýle. Zábava zase začíná:)

PartneřiTripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás