Kde hrát?

Třebíč

Město nacházející se na západní straně Moravy v Kraji Vysočina nadchne i náročnější cestovatele. Pyšní se významnými památkami jako Třebíčská židovská čtvrť s přilehlým hřbitovem, Bazilika svatého Prokopa, ale i zámek v Třebíči, jež jsou přidány do světového dědictví UNESCO. Čtvrť patří k ojedinělé židovské památce, mimo území Izraele, samostatně zapsané v seznamu světového dědictví. Při procházce Vás zaujmou křivolaké uličky, původní stavby, klenuté průchody, židovská radnice, rabinát či zdejší bývalá nemocnice. Hlavní náměstí města, zvané Karlovo, patří k největším v České republice. Nachází se zde Malovaný dům, sousoší Cyrila a Metoděje, ale i jiné zajímavosti. Ve Vnitřním Městě lze navštívit také městskou věž s přilehlým kostelem. Známými tvářemi jsou rodáci jako např. Miroslav Donutil, Patrik Eliáš či Ladislav Novák.

Jihlava

Malebné krajské město Vysočiny leží na někdejší česko-moravské zemské hranici v centrální části České republiky. Většina jeho území se nachází na moravské straně, pouze severozápadní okraj je již v Čechách. Založení města se datuje do 13. století a je spojeno s hornictvím a těžbou stříbra, díky němuž je také městskou památkovou rezervací. V historickém středu, kde se nachází 213 památkově chráněných objektů, se město může pyšnit kombinací gotické, renesanční i barokní architektury, která potěší kdejakého obdivovatele památek i historie. V údolí řeky Jihlávky se rozprostírá zoologická zahrada. Hlavnímu Masarykovu náměstí náleží známý kostel sv. Ignáce, Mariánský sloup, radnice a dvě zachovalé kašny. Město se pyšní velkým počtem kostelů, měšťanských domů, rozsáhlým městským opevněním, podzemními katakombami i Pivovarem Ježek, jež je s městem spojován již z dob přelomu 14. a 15. století.

Těšte se, připravujeme i další města.

Novinky

V plném proudu. 12.04.2019
Vaše nasazení nám až vyrazilo dech. Děkujeme za důveru a přejeme štěstí v terénu:)

Otevíráme akci veřejnosti !!! 01.04.2019
Je to tu, dočkali jste se. 1.4.2019 si již oficiálně můžete zahrát právě otevřenou novinku. Těšíme se na vás.

Grantový systém města Třebíč + poslední testování v terénu 26.03.2019
získali jsme podporu města Třebíč. Projekt je oficiálně zapojen do grantového systému a dotován městem. Také proběhlo poslední testování v druhém z připravovaných měst (v Jihlavě), které dopadlo úspěšně. Takže jsme připraveni na spuštění.

Partneři
TripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás