Pro koho

Pro koho?

Pro týmy přátel nebo pro páry

Jste taky jedni z těch, kteří by pořád něco objevovali, někde by cestovali, akce a adrenalin je jejich život a sebemenší volnou chvíli si bez pořádného zážitku neumí představit? Máte přátele a okruh blízkých lidí kolem sebe, kteří jsou podobně nastavení jako vy, ničeho se nezaleknou, jsou pro každou srandu a výzva je jejich druhé jméno? Proč tedy nestrávit obyčejný den neobyčejně? Spojit nadupanou hru s příjemným poznáváním nejen historických, ale i gastronomických zákoutí města.

Vytvořte skupinu po 2–5 osobách. Dolní věkovou hranicí minimálně jedné osoby v týmu je 18 let (osoby, která TripGame objednala). Během hry jste vy sami svými vlastními pány, je jen na vás a vaší správnosti plněných úkolů. Hru si můžete rozložit na celý den, ale i na jedno odpoledne nebo 2 hodiny. TripGame je vázaná k místu a ke konkrétním úkolům na stanovištích, počítejte tedy, že něco málo určitě nachodíte. Prostě pořádná TripGame jaksepatří.

Více detailů o ceně v sekci Za kolik?.

Pro rodiče s dětmi (nad 10 let)

Chcete někam vyrazit jako rodina, jako rodiče s dětmi? Pak je tento program přímo pro vás. Máte jedinečnou možnost (program je doporučen již od dvou osob, jedna osoba nad 18 let plus jedno dítě, jehož doporučený věk je min. 10 let). Prožijte den se svými nejbližšími, a ještě na čerstvém vzduchu. Poznejte zákoutí města, nasajte historickou atmosféru, zasmějte se spolu a zkuste, jak vytrvalý tým jako rodina jste. Věřte, že děti vám mohou být mnohdy nedocenitelnou posilou a akční výlet určitě ocení. Vydejte se spolu za dobrodružstvím, co má spád a strhne vás tak, že energii dobijete až kopečkem lahodné zmrzliny nebo něčím dobrým na zchlazení žáhy. Součástí hry pro rodiny s dětmi je také praktický průvodce s tipy na nejlepší místní dobroty a na zajímavá místa, která ocení především mladí účastníci, ale i na dobré lahůdky pro dospělé.

Vytvořte tým po 2–5 osobách. Během hry jste vy sami svými vlastními pány, tedy jak obtížně si hru nastavíte, je jen na vás a vaší správnosti plněných úkolů. Hru si můžete rozložit na celý den, ale i na jedno odpoledne. TripGame hra je vázaná k místu a ke konkrétním splněným úkolům na stanovištích. Počítejte tedy, že nějakou tu vzdálenost určitě nachodíte, prostě pořádný výlet (trip) jaksepatří.

Více detailů o ceně v sekci Za kolik?.

Pro školy

Chcete pro svou třídu vymyslet něco nového, zábavného, ale přitom obohacujícího a smysluplného? Přemýšlíte, jak okořenit školní rok nebo jak kolektiv ještě více utužit? Pojďte spolu s námi spojit zdánlivě protichůdné aspekty, hru a výchovu dohromady. Naší metodou je zážitková pedagogika. Nejen že se děti budou pohybovat v blízkosti historických památek, do hry ale budou také aktivně zapojeni (mohou ji ovlivnit). Výchovný proces hry je postaven na vlastním prožitku a nutí zapojit celou osobnost (od jedincovy stránky fyzické, až po tu sociální i psychickou). Zvolená metoda přispívá k rozvoji znalostí, dovedností a postojů, ale také k naplňování kurikulárních obsahů včetně rozvíjení klíčových kompetencí komunikativních, sociálních, personálních nebo kompetencí k řešení problémů atd.

Nechte vytvořit skupinky žáků po 2–5 osobách. Doporučenou dolní věkovou hranicí účastníků je 10 let. Během hry jsou soutěžící sami svými vlastními pány, jak obtížně si hru nastaví, je jen na nich a jejich správnosti plněných úkolů. Hra je realizována v celém historickém centru města. Jít můžete se třídou dohromady, ale i nechat každou skupinku samostatně. Sami vyučující si mohou určit, jak dlouho hra potrvá. Lze ji rozložit na celý den, ale také jen na jedno dopoledne. Mapka ke hře se v aplikaci pak po daném časovém limitu sama uzavře, děti hru budou muset ukončit a vy si můžete se svou třídou pokračovat v dalším programu. Pro učitele, jež doprovází zúčastněnou třídu, nabízíme zapojení do hry zcela zdarma.

Více detailů o ceně v sekci Za kolik?.

Pro firemní kolektivy

Potřebujete stmelit kolektiv, osvěžit firemní atmosféru a probudit týmového ducha? Hledáte program, který nadchne všechny věkové skupiny, pohlaví, dá prostor se vyjádřit každému, přesto není zaměřen jen jedním směrem? Nabízíme akční adrenalinovou hru, která kombinuje fyzičku, důvtip, postřeh, ověřuje logické myšlení, je postavena na týmovém duchu, spolupráci a schopnosti dobře si rozvrhnout čas. To vše v historickém prostředí města Třebíč. Jste spíše týmoví hráči nebo sólisté? Umíte se v týmu domluvit, případně převzít iniciativu? Získáte spolu konečnou výhru při rozšifrování? Nebo vám stačí pouze lepší umístění, než mají druhé skupiny?

Vytvořte týmy po 2–5 osobách. Během hry jste vy sami svými vlastními pány, jak obtížně si hru nastavíte, je jen na Vás a Vaší správnosti plněných úkolů. Hru si můžete rozložit na celý den, ale i na jedno odpoledne. Chápeme totiž, že nejste v práci a zasloužíte si i trochu toho odpočinku a pohody bez běžných povinností. Součástí hry pro firmy je navíc i praktický průvodce s tipy na doporučené gastronomické zařízení, na zajímavá místa a lokální produkty, ale i třeba na dobré čepované pivo pro gurmány. TripGame je vázaná k místu a ke konkrétním plněným úkolům na stanovištích, počítejte tedy, že nějakou tu míli mít v nohách jistojistě budete.

Více detailů o ceně v sekci Za kolik?.

Novinky

Léto a zábava 11.07.2024
Letní dny, sluníčko, zábava a poznání města. To je paráda. Zvládnete vaše město?

V plném PROUDU hry TripGame 04.06.2024
Ulice se hemží našimi soutěžícími, prázdniny pomalu ťukají na dveře...Spojte i vy výlet, dobrodružství a zábavu do jednoho. TripGame vás bude bavit.

Hurá na výlet 06.05.2024
Paráda, teplé sluníčko, školní výlety, dobrodružství s rodinou nebo poznávání města ve dvou. TripGame vás vítá zase v plném nasazení. Tak se do toho obujte a držíme palce.

PartneřiTripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás