Soutěž

Soutěž o 40 přístupových kódů na hru TRIPGAME OSTRAVA zdarma

Představení a pravidla hry

Hra městem „TRIPGAME OSTRAVA“ (15.7.–30.9.2022)

TripGame ve spolupráci s městem Ostrava, v rámci Individuální účelové dotace z rozpočtu statutárního města Ostravy – městského obvodu Slezská Ostrava, poskytuje bezplatně 40 jednotlivých vstupů do hry TripGame. Hra je přiřazena prvním 40 zájemcům (dle času přijetí objednávky od jejího spuštění). Po vyčerpání daného počtu přístupových kódů je účast za výše uvedených podmínek nemožná.

TRIPGAME OSTRAVA je strategická týmová adrenalinová hra městem. Účastníci mají za úkol dostavit se na všechna klíčová místa na mapě, splnit úkoly a odpovědět na otázky týkající se historie nebo zajímavostí města Ostravy. Hra je pořádána především pro občany a návštěvníky města (páry, skupiny přátel, rodiny, ale i pro větší kolektivy). Odehrává se v oblasti centra města Ostravy a je vhodná už od 13let věku (při podmínce min. jedné plnoleté osoby v týmu). Velikost konkrétní hrací skupiny je max. 5 členů. Obecné informace ke hře TripGame jsou uvedeny na www.tripgame.cz, rozšiřující instrukce ke konkrétní aktivitě TRIPGAME OSTRAVA budou účastníkovi zaslány na emailovou adresu (po objednání) společně s přístupovým kódem ke hře.

Přístupový kód na hru je možné získat 15.7. od 10.00 hod. (nejpozději však do 30.9.), v uvedeném rozmezí si může jakýkoli občan i návštěvník města Ostravy objednat elektronicky a bezplatně hru TripGame. Po objednání hry (skrze níže umístěný objednávkový formulář) bude účastníkovi na uvedený email zaslán PŘÍSTUPOVÝ kód do mobilní aplikace hry. Na jednu emailovou adresu může být zaslán jeden vstup do hry. V případě, že bude hra úspěšně dokončena (účastníci správně rozluští šifru), a výsledky budou odeslány na centrálu, tak pouze v takovém případě budou osobám zaslány vítězné ceny (na uvedenou adresu trvalého bydliště z objednávky), a to pro všechny členy týmu.

Po získání přístupového kódu ke hře TRIPGAME OSTRAVA se účastníci objednané hry mohou zúčastnit v jakýkoli denní čas a kterýkoli den či týden, nejpozději však do 30.9.2022 (včetně). Po odstartování hry v terénu je hra limitována 12hodinami od jejího spuštění. V případě správného rozluštění šifry a v případě, že účastníci chtějí získat vítězné ceny, musí být výsledky zaslány ke zpracování do centrály taktéž do 30.9.2022 (včetně).

Obecné informace ke hře TripGame jsou k nastudování na www.tripgame.cz, rozšiřující instrukce ke konkrétní aktivitě TRIPGAME OSTRAVA budou účastníkovi zaslány na emailovou adresu (po objednání).

„Projekt je spolufinancován statutárním městem Ostrava, městským obvodem Slezská Ostrava.“

Objednávkový formulář ke hře

Kontaktní údaje

Údaje objednávky

Adresa plnoletého kapitána (kvůli zaslání případné výhry)

Novinky

To je krása...SLUNÍÍČKO. 05.05.2023
Krásné počasí, teplé paprsky, poznávání města a hromada zábavy pro všechny. TripGame nikdy nezradí. Užívejte si hru.

Je to tadyyy...další město 06.04.2023
Těšte se, slavte, naplánujte si...protože tohle bude stát za to. Tripgame otevírá další město, a to PRAHU. Tahle nevšední jízda vás nesmí minout. Juhůůůůů....

První teplé sluníčko láká ven 29.03.2023
Je to tak, začíná se oteplovat a města se začínají plnit dobrodruhy a výletníky. Držte se, už netrpělivě čekáme na vaše výsledky.

PartneřiTripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás