Soutěž o 40 přístupových kódů na hru TRIPGAME JIHLAVA zdarma

Představení a pravidla hry

Hra městem „TRIPGAME JIHLAVA“ (19.8.-31.10.2020)

TripGame ve spolupráci s městem Jihlava, v rámci projektu Zdravé město a MA21, poskytuje bezplatně 40 jednotlivých vstupů do hry TripGame. Hra je přiřazena prvním 40 zájemcům (dle času přijetí objednávky od jejího spuštění). Po vyčerpání daného počtu přístupových kódů je účast za výše uvedených podmínek nemožná.

TRIPGAME JIHLAVA je strategická týmová adrenalinová hra městem. Účastníci mají za úkol dostavit se na všechna klíčová místa na mapě, splnit úkoly a odpovědět na otázky týkající se historie nebo zajímavostí města Jihlavy. Hra je pořádána především pro občany města (páry, skupiny přátel, rodiny, ale i pro větší kolektivy). Odehrává se v oblasti centra města Jihlavy a je vhodná už od 13let věku (při podmínce min. jedné plnoleté osoby v týmu). Velikost konkrétní hrací skupiny je max. 5 členů. Obecné informace ke hře TripGame jsou uvedeny na www.tripgame.cz, rozšiřující instrukce ke konkrétní aktivitě TRIPGAME JIHLAVA budou účastníkovi zaslány na emailovou adresu (po objednání) společně s přístupovým kódem ke hře.

Přístupový kód na hru je možné získat 19.8. od 10.00 hod. (nejpozději však do 31.10.), v tento den si může jakýkoli občan města Jihlavy (i přilehlých obcí) objednat elektronicky a bezplatně hru TripGame. Po objednání hry (skrze níže umístěný objednávkový formulář) bude účastníkovi na uvedený email zaslán PŘÍSTUPOVÝ kód do mobilní aplikace hry. Na jednu emailovou adresu může být zaslán jeden vstup do hry. V případě, že bude hra úspěšně dokončena (účastníci správně rozluští šifru), a výsledky budou odeslány na centrálu, tak pouze v takovém případě budou osobám zaslány vítězné ceny (na uvedenou adresu trvalého bydliště z objednávky), a to pro všechny členy týmu.

Po získání přístupového kódu ke hře TRIPGAME JIHLAVA se účastníci objednané hry mohou zúčastnit v jakýkoli denní čas a kterýkoli den či týden, nejpozději však do 31.10.2020 (včetně). Po odstartování hry v terénu je hra limitována 12hodinami od jejího spuštění. V případě správného rozluštění šifry a v případě, že účastníci chtějí získat vítězné ceny, musí být výsledky zaslány ke zpracování do centrály taktéž do 31.10.2020 (včetně).

Obecné informace ke hře TripGame jsou k nastudování na www.tripgame.cz, rozšiřující instrukce ke konkrétní aktivitě TRIPGAME JIHLAVA budou účastníkovi zaslány na emailovou adresu (po objednání).

Objednávkový formulář ke hře

Kontaktní údaje

Údaje objednávky

Adresa plnoletého kapitána (kvůli zaslání případné výhry)

Novinky

Vyčistit si hlavu VENKU 17.11.2020
Spoj procházku s poznáváním. Znáš Ostravu, Jihlavu, Telč a Třebíč? Vyčisti si hlavu na čerstvém vzduchu a pobav se jako nikdy.

Podzimní PoZnÁvÁnÍ 06.10.2020
Podzimní výzva? Výlet? Nebo jen poznávání nového města? Jak hru pojmete Vy? TripGame tým drží palce k rozluštění šifry.

Po-LETNÍ vzpruha 09.09.2020
Sluneční paprsky oslabily na své síle, ale TripGame přidala na své intenzitě. Fandíme všem, co se vydali do ulic a dali si tuhle zářijovou výzvu do svého itineráře.

Partneři


TripGame


TripGame je strategická týmová hra městem. Odehrává se v blízkosti zajímavých míst a památek. Najdete body v terénu a rozluštíte konečnou šifru?

Pro partnery


Vlastníte restaurační zařízení, zajímavý obchůdek, konkrétní produkt, nebo něco, co by účastníkům nemělo při hře v terénu uniknout? Dohodneme-li se na spolupráci, můžeme Váš nápad zapojit do samotného prostředí této aktivity. Neváhejte nás kontaktovat na email info@tripgame.cz

Sledujte nás